R&W Kancelaria Prawna
Wojewódzka 48/4, 40-026 Katowice
sekretariat@rw-kancelaria.pl
R&W Kancelaria Prawna
Procesy sądowe o odszkodowania

Specjalizujemy się w procesach sądowych o odszkodowania w sprawach dotyczących m.in. SZKÓD OSOBOWYCH/MAJĄTKOWYCH z TYTUŁU BŁĘDÓW MEDYCZNYCH, WYPADKÓW KOMUNIKACYJNYCH, WYPADKÓW PRZY PRACY, WYPADKÓW ZA GRANICĄ, INNYCH ZDARZEŃ LOSOWYCH.
R&W Kancelaria Prawna
Błędy medyczne

Kluczem do skutecznego dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne jest doskonała znajomość orzeczeń z zakresu zgody pacjenta na zabieg medyczny, związku przyczynowego i ciężaru dowodu w ,,procesach lekarskich”. NIE RYZYKUJ I POSTAW NA PROFESJONALISTÓW.

więcej
R&W Kancelaria Prawna
Wypadki komunikacyjne

Każdy może być poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym. Prawo do odszkodowania mają nie tylko kierowcy czy posiadacze samochodów, ale wszystkie osoby, które poniosły w następstwie wypadku komunikacyjnego szkodę. POWIERZ SWOJĄ SPRAWĘ PROFESJONALISTOM.

więcej
R&W Kancelaria Prawna
Wypadki w pracy

Za wypadek przy pracy uważa się między innymi nagłe zdarzenie, wywołane przyczyną zewnętrzną powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą - na przykład podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności lub poleceń przełożonych.ULEGŁEŚ WYPADKOWI MASZ PRAWO DO ODSZKODOWANIA.

więcej

Bliska osoba zginęła w wypadku

R&W Kancelaria Prawna dochodzi na rzecz osób, którym bliska osoba zginęła w wypadku komunikacyjnym lub innym:

1. Zadośćuczynienie za krzywdę z powodu śmierci osoby bliskiej,

2. Odszkodowanie za pogorszenie sytuacji życiowej bliskiej osoby, zarówno obecnie jak i w przyszłości,

3. Comiesięczną rentę w celu dostarczenia środków utrzymania osobie bliskiej,

4. Zwrot kosztów leczenia i pogrzebu osoby zmarłej.


Powierz swoją sprawę profesjonalistom !

  • odpowiadamy na każde zgłoszenie;

  • bezpłatnie analizujemy powierzoną nam sprawę i rzetelnie informujemy o wysokości możliwego do uzyskania odszkodowania;

  • załatwiamy wszystkie konieczne formalności związane ze zgłoszeniem szkody towarzystwu ubezpieczeniowemu;

  • gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy prawnej i finansowej;

  • podejmując się prowadzenia sprawy nie pobieramy opłat wstępnych – wypłata honorarium następuje po wypłacie należnych kwot przez zakład ubezpieczeń;

  • zapewniamy obsługę przez doświadczoną kadrę prawników specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym, znających regulacje prawne, orzecznictwo sądowe, metodykę postępowania ubezpieczycieli, co pozwala nam prowadzić skuteczne negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi;

  • nadzorujemy sprawy karne przeciwko sprawcom wypadków, błędów lekarskich, gdyż ten etap dochodzenia winy sprawcy zdarzenia, ma często decydujący wpływ na późniejszą możliwość prowadzenia sprawy cywilnej przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu.

Copyright © R&W Kancelaria Prawna - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij